Jakie ręczniki bawełniane do łazienki w stylu industrialnym

Jeżeli zależy nam na zachowaniu pełnej harmonii w łazience urządzonej w stylu industrialnym, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na odpowiednie umeblowanie, ale także na dodatki. Łazienki w duchu loftowym potrzebują zachować surowość przestrzeni, więc nie będą to zbędne ozdoby, a praktyczne rzeczy. Mowa oczywiście o ręcznikach bawełnianych.

Jakie ręczniki bawełniane harmonizują ze stylem industrialnym?

Wielkość ręczników nie ma tutaj znaczenia, jeśli chodzi o stylizację łazienki. Rozmiar jest bowiem indywidualną sprawą każdego użytkownika. Do wytarcia twarzy i rąk może być mniejszy, a do wytarcia całego ciała dosyć duży. Jeśli lubimy mięsiste grube ręczniki z bawełny, jak najbardziej takie sobie zaserwujmy.

Wolimy cienkie, szybkoschnące? Też bardzo dobrze. Te wszystkie cechy ręczników są jak najbardziej wskazane bez względu na styl, w jakim mamy urządzoną swoją łazienkę. Kluczowym natomiast elementem ma być jedynie kolor tkaniny ręcznikowej.

Jakiego koloru muszą być ręczniki bawełniane do łazienki loftowej?

Głównymi barwami stylu industrialnego są czarny, odcienie szarości, khaki, ciemny niebieski, ciemny czerwony oraz barwy naturalnego drewna. Zatem w tych kolorach powinniśmy rozwiesić ręczniki w swoich łazienkach. Dzięki temu zachowamy nienagannie urządzone wnętrze w stylu lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jaki królował w Stanach Zjednoczonych.

Aby została zachowana surowość stylu, warto zdecydować się na minimalną ilość kolorów i postarać się o ręczniki w kolorze łazienkowych mebli i ścian. Jeżeli np. mamy ścianę ciemnoczerwoną cegły, a meble w odcieniach naturalnego drewna, postarajmy się o ręczniki w tych właśnie barwach.

Jak wyeksponować ręczniki bawełniane w łazience?

Ręczniki zwykle wieszamy na hakach lub prętach, by mogły swobodnie wysychać. Pozostałe tkaniny ręcznikowe chowamy do szafy. Jeżeli mamy szafkę zamykaną, nie musimy się gimnastykować w odpowiednim ich układaniu. Wystarczy, że będą złożone w kostkę. Gdy natomiast mamy odsłonięte półki (bez żadnych drzwiczek), wówczas warto pomyśleć o obowiązującej harmonii.

Skoro urządziliśmy łazienkę w kolorach ciemnej czerwieni i odcieniach naturalnego drewna, to zapasowe ręczniki, które nie będą wisieć na hakach, należy ładnie ułożyć na półkach. Można je układać kolorami naprzemiennie lub najpierw wszystkie ręczniki w jednym kolorze, a potem stosik w drugim kolorze.

Ręczniki bawełniane znajdziesz w ofercie znajdziesz w ofercie Vege Home.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here