Paznokcie hybrydowe

Dbasz regularnie o estetykę dłoni? Lakiery hybrydowe gwarantują piękną stylizację, elegancki połysk i trwałość aż do około 3-4 tygodni. Nic dziwnego, że szybko zyskały wielką popularność – poznaj fakty i mity o hybrydach.

Kobiety dbające o estetykę dłoni chętnie wykonują manicure hybrydowy ze względu na jego trwałość i niezwykły efekt, jaki pozwala uzyskać. Staranne paznokcie są ważnym atrybutem kobiecości i dodają całemu lookowi uroku. Lakiery hybrydowe zastąpiły tradycyjne lakiery i wciąż zyskują nowe miłośniczki. Poniżej fakty i mity na temat tego sposobu malowania paznokci.

Lakiery hybrydowe – najpopularniejszy manicure

FAKT. Kobiety dbające o każdy szczegół stylizacji coraz chętniej decydują się na paznokcie hybrydowe. Jego ogromna popularność wynika z wielu atutów – jest łatwy do przygotowania, powszechnie dostępny w każdym mieście, wygodny, trwały, odporny na odpryski, pękanie i inne uszkodzenia, a także daje elegancki połysk. Poza tym lakiery występują w różnych odcieniach i można je dobrać do każdej stylizacji.

Manicure hybrydowy jest niebezpieczny dla paznokci

NIEPRAWDA. Manicure hybrydowy to profesjonalna metoda stylizacji paznokci, ale pod warunkiem, że jest wykonana prawidłowo. Konieczne są wysokiej jakości lakiery hybrydowe,  oraz akcesoria, a także umiejętności. Hybrydę należy nakładać na zdrową płytkę paznokcia, aby nie wdała się żadna infekcja.

Nieumiejętne przygotowanie stylizacji – na przykład niewłaściwe użycie frezarki podczas zdejmowanie lakieru hybrydowego – może być przyczyną uszkodzenia płytki. Również wszelkie choroby dermatologiczne paznokci – jak m.in. grzybica – są poważnym przeciwwskazaniem. Najpierw należy je wyleczyć, a następnie można wykonywać hybrydę.

Hybrydę można wykonać samodzielnie w domu

FAKT. Manicure hybrydowy można wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale także w domu. Warto wcześniej zyskać podstawową wiedzę albo odbyć szkolenie. Informacje na temat podstaw pielęgnacji i stylizacji paznokci, manicure hybrydowego czy ozdabiania będą cenne zarówno dla stylistki, jak i dla pań, które chcą same przygotowywać sobie stylizacje.

Lakiery hybrydowe utrzymują się do 3-4 tygodni

FAKT. Manicure hybrydowy – pod warunkiem, że zostanie nałożony w prawidłowy sposób – może utrzymać się nawet do 3-4 tygodni bez odprysków. Efektem są naturalne i pięknie błyszczące paznokcie, odporne na różne uszkodzenia. Gwarancja wytrzymałości to jedna z największych zalet tej metody.

Jednak jest to w dużym stopniu kwestia indywidualna, ma na to wpływ zarówno prowadzony przez daną osobę tryb życia, kondycja płytki, jakość lakieru oraz prawidłowa aplikacja, np. umiejętne posługiwanie się frezarką, zdejmowanie hybrydy czy prawidłowe utwardzenie w lampie. Podczas ściągania manicure hybrydowego ważne są zasady bezpieczeństwa i higieny – lakieru nie wolno zrywać ani zdrapywać, gdyż w ten sposób można łatwo uszkodzić płytkę paznokcia. Jeśli manicure nie trzyma się, prawdopodobnie został nieprawidłowo wykonany albo źle przygotowano płytkę do stylizacji.

Aby cieszyć pięknymi paznokciami, warto postawić na sprawdzone produkty najwyższej jakości, wiedzę oraz umiejętności – to prosty sposób na udaną i bezpieczną stylizację.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here