Laser Cutera Excel V – skuteczne leczenie cery naczynkowej

Typ cery zwykle uwarunkowany jest genetycznie, jednak jeśli chodzi o pielęgnację, cera naczynkowa należy do zdecydowanie najbardziej problematycznych. W przypadku cery tłustej czy suchej i mieszanej zwykle wystarcza stosowanie odpowiednich kosmetyków, ale w przypadku zmian naczynkowych jest to o wiele bardziej kłopotliwe. Powstające pajączki, rumień, a często także przebarwienia o rozległym charakterze są bardzo trudne do usunięcia. Najlepszy sposób na pozbycie się zmian naczyniowych to zastosowanie innowacyjnej technologii, jaką jest Laser Cutera Excel V, którego używa się m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.

Problemy naczyniowe, które usuwa Laser Cutera Excel V

Laser Cutera Excel V jest ukierunkowany na usuwanie zmian skórnych charakterystycznych dla cery naczynkowej. Najczęściej spotykanym problemem są pękające naczynka, czyli tzw. ,,pajączki”. Dochodzi do nich w wyniku genetycznie uwarunkowanej skłonności, czyli swoistego osłabienia naczyń krwionośnych. Osoby z cerą naczynkową często obserwują pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia w wyniku nawet najmniejszego otarcia.

Zdarza się również, że geny nie mają żadnego powiązania ze stanem naszej skóry, a cera naczynkowa pojawia się w późniejszym wieku w wyniku czynników zewnętrznych i nieodpowiedniej pielęgnacji. Istotnymi czynnikami decydującymi o osłabieniu naczyń krwionośnych są nadmierne opalanie i osłabienie struktury skóry w wyniku naturalnego procesu starzenia. Wraz z upływem lat skóra staje się cienka i wrażliwa, a tym samym podatna na uszkodzenia oraz powstawanie zmian o charakterze naczyniowym.

Co ciekawe, cera naczynkowa częściej jest problemem kobiet, ponieważ rozluźnienie naczyń krwionośnych nasila się zwykle w okresie menstruacji i wzmożonej produkcji estrogenów.  Również stosowanie tabletek antykoncepcyjnych, gorące kąpiele, skoki ciśnienia w wyniku stresu czy inne choroby przyczyniają się do rozszerzania i osłabiania naczyń krwionośnych.

Laser Cutera Excel V to przełomowa metoda leczenia zmian skórnych wynikających z problemów naczyniowych. Zabiegi z jego użyciem pozwalają na:

  • szybką poprawę wyglądu, a rekonwalescencja po zabiegu laserem Cutera Excel V skrócona jest do minimum;
  • najnowszy model lasera naczyniowego pozwala na przeprowadzenie zabiegu praktycznie bezboleśnie oraz bez pozostawienia blizn i podrażnień;
  • laser Cutera Excel V w Bieńkowscy Clinic jest wykorzystywany do usuwania zarówno pojedynczych ,,pajączków”, jak i zmian o charakterze plam i rumienia;
  • wszechstronność lasera pozwala na eliminowanie także przebarwień barwnikowych skóry, żylaków czy blizn i trądziku.

Co wyróżnia naczyniowy laser Cutera Excel V?

Cechą charakterystyczną lasera jest zastosowanie podwójnej długości fal 532/1064 nm, co pozwala na wykorzystanie lasera w przypadku zmian naczyniowych, przebarwień oraz blizn. Laser Cutera Excel V odznacza się zwiększoną siłą działania, a zastosowanie krótkich impulsów zapewnia selektywne działanie bezpośrednio na pęknięte naczynko, bez uszkodzenia otaczających go tkanek. Zabieg Laserem Cutera Excel V jest więc najbezpieczniejszą metodą usuwania zmian naczyniowych.

Jeśli chcesz w prosty sposób poprawić komfort życia i usunąć zmiany naczyniowe, umów się na wizytę w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie lub Bydgoszczy

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here