markowe ciuchy

Podobno nie szata zdobi człowieka, jednak w dzisiejszych czasach powiedzenie to w zupełności się nie sprawdza. Dzisiaj liczy się przede wszystkim dobry wygląd, szczupła i zadbana sylweta oraz idealna fryzura. Ludzie postrzegani są przede wszystkim, przez pryzmat swojego wyglądu. Każdy z nas chce pięknie wyglądać, nosić markowe ciuchy i chodzić do najlepszych fryzjerów. Bez względu na płeć, każdy oceniany jest przez pryzmat wyglądu. Dlatego coraz więcej osób spędza mnóstwo czasu w salonach kosmetycznych, zakładach fryzjerskich czy solariach. Bardzo ważne są również ubrania. Dzisiaj ludzie nie noszą tanich spodni, markowe ciuchy spotykane są w każdej warstwie społecznej. Młodzież zarówno z uboższych rodzin, jak i średnio zamożnych chętnie oszczędza, by móc zakupić sobie bluzę czy kurtkę z wymarzonym logo firmy.

Markowe ciuchy

Modne i eleganckie ubrania wzbudzają zachwyt wszystkich, zarówno tych, którzy mogą sobie na nie pozwolić, oraz tych którzy mogą tylko o nich marzyć. Każdy chce pięknie wyglądać, każdy chce nosić markowe ciuchy. Nikt nie lubi czuć się, jak ktoś gorszy, biedniejszy, dlatego zarówno ludzie z ubogich warstw społecznych, jak i ci z klasy średniej marzą o tym, by prezentować się jak gwiazdy filmowe. Niezdrowy obraz człowiek, jaki kreują celebryci staje się coraz bardziej popularny. Bardzo istotne jest również to, że gwiazdy z premedytacją noszą piękne markowe ciuchy, gdyż są oni żywą reklamą. Otrzymują za to ogromne pieniądze od producentów odzieżowych. Natomiast zwykli ludzie nosząc piękną kurtę, która z daleka wygląda na bardzo drogą, podnoszą sobie zaniżoną samoocenę. Ludzie z niskich warstw społecznych mają bardzo niskie poczucie własnej wartości, dlatego tak często sięgają po markowe ciuchy, bądź ich podróbki.

Ubrania a poczucie własnej wartości

Wpływ markowych ubrań na poczucie własnej wartości jest bardzo duży. Każdy z nas, gdy ma świadomość tego, że dobrze wygląda, znacznie pewniej się czuje. Dlaczego kobiety kochają piękne szpilki? Ponieważ zakładając je wyglądają szczuplej, a ich nogi optycznie się wydłużają. Dlatego kobiety, mimo tego iż wysokie szpilki są niewygodna bardzo często je noszą. Dobry wygląd to podstawa, bez względu na cenę jaką trzeba zapłacić. Piękna kobieta, która doskonale się prezentuje, nie musi przejmować się niskim poczuciem własnej wartości. Podobnie jest w każdym przypadku. Oryginalne adidasy, bluzka od znanego projektanta czy markowe ciuchy mają ogromny wpływ na poczucie własnej wartości.

Bardzo istotne jest również to, że nie tylko sami oceniamy siebie przez pryzmat wyglądu, ale postrzegamy tak wszystkich. Patrząc na człowieka w dresie i adidasach, nasuwa nam się tylko jedna myśl – osiedlowy gangster. Natomiast mężczyznę w dobrze skrojonym garniturze od razu wrzucimy do szuflady z napisem „biznesmen”. Sami postrzegamy siebie i innych przez pryzmat markowej odzieży, dlatego tak bardzo zależy nam na tym, by dobrze wyglądać każdego dnia i o każdej porze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMakijaż mineralny
Następny artykułMini sukienki

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here