Prezent na święta dla palacza - co wybrać?

Każdego roku mierzymy się z wybieraniem prezentów dla najbliższych. Wraz z każdymi świętami trudniej jest o pomysły na podarunki, które będą ciekawe, oryginalne, a zarazem ucieszą najbliższych. Warto zatem zastanowić się nad tym, aby zakupić coś, co będzie używane okazjonalnie, a będzie ciekawym urozmaiceniem wieczornych spotkań, czy domowych imprez ze znajomymi. Fajka wodna na święta to jeden z tych przedmiotów. Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten prezent i dla kogo będzie ona dobrym prezentem?

Nie tylko użyteczność

Fajka wodna służy do palenia melasy, której smak można wybrać samodzielnie według własnych upodobań smakowych. To przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Najczęściej robi się to w towarzystwie znajomych podczas imprez. Można raczyć się smakiem oraz zapachem różnych rodzajów melasy. Wśród najpopularniejszych znajdują się takie smaki jak: arbuz, truskawka, kiwi oraz czekolada. Fajka poza funkcją palenia może być także dziełem sztuki. Istnieją ich różne rozmiary, kolory i zdobienia. Wśród modeli można wybrać taki, który będzie pasował do estetyki wnętrza osoby, którą chcemy obdarować. Dlatego warto przejrzeć przynajmniej kilka różnych modeli i zdecydować się na konkretne zdobienie.

Szisza i fajki wodne to prezenty, które można samodzielnie ozdobić i upiększyć. Dzięki temu łatwo jest stworzyć coś niepowtarzalnego i spersonalizowanego. Większość fajek jest stworzonych ze szkła. Doskonałym sposobem jest użycie farb do szkła. Można wykonać pojedyncze zdobienia, albo stworzyć kolorowy obraz, czy powtarzający się wzór. Osoby mniej uzdolnione mogą wybrać łatwiejszy sposób. Wystarczą tematyczne naklejki, które można umieścić na fajce. Należy przed tym dokładnie sprawdzić jakie rozmiary naklejek kupić. Może się bowiem okazać, że konstrukcja fajki uniemożliwia estetyczne i równe umieszczenie na niej naklejek danego rozmiaru. Są różne sposoby zdobień. Jedno z nich polega na pięknym przystrojeniu fajki, najczęściej wykorzystuje się kwiaty, serduszka, powtarzalne wzory. Jednak warto także zrobić żartobliwy prezent i ozdobić fajkę w zabawny sposób, np. naklejkami z dinozaurami, czy postaciami z bajek i kreskówek.

Komu kupić fajkę wodną?

Będzie ona idealnym prezentem dla każdej osoby, która ma przynajmniej 18 lat. Nawet jeśli będzie używana rzadko, to za każdym razem dostarczy mnóstwo zabawy. Na pewno spodoba się osobom, które palą papierosy. Są one przyzwyczajone do nikotyny i dostarczanie jej do organizmu to dla nich sposób na relaks. Dodatkowe walory smakowe mogą dodatkowo uatrakcyjnić korzystanie z fajki wodnej. To właśnie smak i zabawa dymem przekonują ludzi, którzy nie palą papierosów, do tego, aby spróbować.

Nie zapomnij o dodatkach

Sama fajka wodna będzie niekompletnym prezentem. Należy pamiętać o kupnie wszystkich akcesoriów, które umożliwią osobie obdarowanej natychmiastowe wypróbowanie prezentu. Dlatego też należy pomyśleć o tym, aby do prezentu dołączyć przeznaczone do fajki węgle, kilka smaków melasy, czy nosidełko i szczypce na węgiel.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here