Lifting twarzy bez skalpela - jego efekty Cię zaskoczą!

Czy lifting twarzy kojarzy Ci się wyłącznie ze skomplikowaną operacją plastyczną powodującą ból i długi okres rekonwalescencji? Jeszcze do niedawna właśnie tym charakteryzował się facelifting. I choć wiązał się z pewnymi nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi, chętnych na jego przeprowadzenie nie brakowało. Dziś natomiast medycyna tak bardzo się rozwinęła, że możliwe jest przeprowadzenie liftingu twarzy bez pomocy inwazyjnych urządzeń, a przy tym uzyskanie bardzo podobnych rezultatów końcowych. Efekty liftingu twarzy bez skalpela mogą Cię naprawdę zaskoczyć, o ile zdecydujesz się na przeprowadzenie go właściwym urządzeniem. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie podpowiadamy, na jaki rodzaj zabiegu w szczególności warto się zdecydować!

Bezoperacyjny lifting twarzy HIFU

To właśnie zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU cieszy się największą popularnością wśród pacjentów i uznaniem wśród specjalistów medycyny estetycznej. HIFU, czyli innowacyjna technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, pozwala na przeprowadzenie całkowicie bezinwazyjnego, bezpiecznego, bezbolesnego i skutecznego liftingu twarzy bez narażania pacjenta na ból, blizny czy długi okres rekonwalescencji. Procedura zabiegowa odbywa się bez naruszania bariery naskórkowej pacjenta, co pozwala na jego błyskawiczny powrót do formy po zabiegu. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie przyznają, że lifting twarzy bez skalpela wykonywany metodą HIFU to doskonała alternatywa dla osób, które obawiają się przebiegu i skutków ubocznych tradycyjnego liftingu.

Odmładzanie twarzy ultradźwiękami – pozostałe atuty

Bezbolesność, bezpieczeństwo i brak okresu rekonwalescencji – to główne zalety liftingu twarzy technologią HIFU, które odróżniają go od tradycyjnej operacji plastycznej. Zabieg ten ma jednak istotną przewagę również nad innymi metodami odmładzania znanymi w medycynie estetycznej, np. ostrzykiwaniem kwasem hialuronowym i botoksem czy laserowym odmładzaniem. Ultradźwięki nie tylko okazują się delikatniejsze w działaniu dla skóry i nie naruszają w żaden sposób jej zewnętrznej warstwy, lecz także pozwalają osiągnąć zadowalające rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Wiele innych metod odmładzania wymaga natomiast kilkukrotnego powtórzenia procedury (w ściśle określonych odstępach czasu), aby móc uzyskać widoczne i satysfakcjonujące efekty. W przypadku technologii HIFU wystarczy jeden zabieg, który można ewentualnie powtórzyć kilka razy w roku, aby utrzymać rezultaty. Trzeba jednak pamiętać o tym, że efekty zabiegu nie pojawią się błyskawicznie po zakończeniu procedury zabiegowej – w tym przypadku należy odczekać około 2-3 miesiące, aby w skórze mogła zajść termiczna przebudowa związana z działaniem wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej.

Lifting twarzy bez skalpela – opinie

Doskonałe efekty na temat liftingu twarzy bez skalpela potwierdzają pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie. Według nich to jedna z najlepszych metod odmładzania dostępnych na rynku medycznym. Dzięki sile ultradźwięków pacjenci są w stanie pozbyć się nie tylko typowych objawów starzenia skóry w postaci zmarszczek czy wiotkiej skóry, lecz także poprawić owal twarzy czy wygląd tak wyizolowanych obszarów, jak powieki, okolica ust czy podbródek. Pacjenci pozostają bardzo zadowoleni zarówno z efektów zabiegu, jak i jego przebiegu.

Więcej informacji na temat liftingu twarzy bez skalpela wykonywanego metodą HIFU znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/ultraformer-iii-lifting-ultradzwiekowy/

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here