W jaki sposób odbywa się przeszczep brody

Zagęszczanie brody, a nawet jej przeszczep to zabiegi, które wykonuje się ostatnio bardzo często. Jest to spowodowane przede wszystkim rosnącą modą na pełny zarost, który bez wątpienia wygląda bardzo elegancko i korzystnie. Dzięki nowoczesnym metodą nawet Panowie, którzy genetycznie nie mieli takiej brody, mogą się nią w końcu pochwalić.

W jaki sposób odbywa się przeszczep brody

Zagęszczanie brody odbywa się za pomocą wszczepienia całkiem nowych meszków włosowych, które pobierane są z tyłu głowy lub z dołu zarostu. Jednak należy pamiętać, że przeszczep brody jest wykonywany bardzo szczegółowo i możemy dowolnie dobrać efekt, jaki chcemy osiągnąć. Jest to więc doskonała opcja dla każdego mężczyzny, który całkowicie chce zmienić swój wizerunek, ale porost brody u niego nie był do tej pory imponujący.

Na początek jednak warto wybrać się na konsultację w klinice, która trudni się w przeszczepie brody, bo to właśnie tam zaproponowane zostaną najlepsze metody jej zagęszczenia. Możemy także liczyć na to, że zostanie nam pokazana wizualizacja, która pozwoli na zobaczenie efektów po zabiegu.

Czy zabieg przeszczepu brody boli

Wiele osób zastanawia się, czy zabiegi typu przeszczep bolą i niestety jest to prawda. Skóra na twarzy jest mocno unerwiona i boli, co w znieczuleniu miejscowym może powodować ból. Nie jest to jednak ból, który uniemożliwia wytrzymanie go, więc nie należy nadmiernie panikować, tylko się na niego przygotować.

Inne dolegliwości, które mogą pojawić się po przeszczepie brody, to różnego rodzaju stany zapalne. Wszczepione włosy to mikro ranki, które pielęgnowane nieodpowiednio mogą powodować różnego rodzaju infekcje, dlatego należy szczególnie dbać o skórę w tym miejscu, aż do pełnego zagojenia.

Od czego zależy porost brody

Porost brody zależy przede wszystkim od uwarunkowań genetycznych. Jeśli ojciec czy dziadek posiadał dość rzadki zarost, a także włosy na głowie są cienkie i łamliwe, to broda też prawdopodobnie będzie rzadka.

Jednak dostępne nowoczesne metody pozwolą nawet dla takich osób osiągnąć efekt pełnego zarostu, co jest korzystne. Dla wielu bowiem jest to problem nie tylko, jeśli chodzi o wygląd, ale także o to, że znacząco zmniejsza się samoocena. Warto skorzystać z przeszczepu, aby poprawić nie tylko wygląd, ale także poczuć się lepiej we własnej skórze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here