Epilacja laserowa Vectus – szybka i trwała redukcja owłosienia

Nieskazitelnie gładka, jednolita skóra, pozbawiona przebarwień, stanów zapalnych i wrastających włosków, to marzenie wielu kobiet, które mają dość używania maszynki do golenia, depilatora lub plastrów z woskiem. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje rozwiązania, dzięki którym można raz na zawsze zrezygnować z tych czasochłonnych i niejednokrotnie bolesnych zabiegów wywołujących podrażnienia. Odpowiedzią na te problemy jest epilacja laserowa Vectus.

Epilacja laserowa Vectus – poznaj zaawansowaną moc działania lasera Vectus

Liczne kliniki medycyny estetycznej dysponują najróżniejszym sprzętem, służącym do depilacji laserowej. Co jakiś czas na rynku pojawiają się też nowe, udoskonalone wersje laserów, które jeszcze skuteczniej usuwają niepożądane włosy. Co w takim razie wybrać?

Laser Vectus zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki jest jednym z najlepszych laserów medycznych używanych przy depilacji laserowej. Dlaczego warto wybrać epilację z użyciem lasera Vectus? To bardzo popularne, kultowe wręcz urządzenie, które korzysta z zaawansowanej, bezpiecznej technologii. Setki zadowolonych Polek (i nie tylko, gdyż sprzęt ten jest ceniony na całym świecie), które wymieniają się na forach internetowych pozytywnymi opiniami na temat zbawiennego działania lasera, są chyba najlepszą rekomendacją, ale to nie wszystko – jak laser usuwa zbędne owłosienie z nóg, pach, pleców, brzucha, twarzy i innych partii ciała?

Jak wygląda depilacja laserem Vectus?

Laser Vectus emituje światło (długości fali 810 nm), które pochłania melanina – pigment znajdujący się we włosach, wytwarza się energia cieplna i w związku z tym procesem, zniszczeniu ulega mieszek włosowy (włos nigdy nie odrasta już w tym samym miejscu). Przy tego typu zabiegu, nie ma ryzyka przerwania ciągłości skóry, gdyż lekarz specjalista trzyma głowicę urządzenia nad skórą, przesuwając ją od jednego problematycznego rejonu do kolejnego. 

Warto wspomnieć, że dzięki inteligentnemu czytnikowi poziomu melaniny w skórze zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny dla pacjenta (idealnie dobrane parametry zmniejszą ryzyko poparzeń). Urządzenie pracuje bardzo precyzyjnie i szybko, dzięki czemu usuwanie owłosienia nawet z dużych obszarów nie trwa długo! Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak jest to całkowicie naturalna reakcja organizmu, w ciągu następnej 12-24 godzin wszystko powinno wrócić do normy. W tym czasie należy zrezygnować z gorących kąpieli, nosić luźne ubrania, które nie będą podrażniały ani ocierały wydepilowanych miejsc. Na czas trwania laseroterapii – miesiąc przed i miesiąc po, zabronione jest również korzystanie z solarium oraz opalanie.

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów potrzebne jest kilka sesji, ich ilość dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta, jednak muszą to być co najmniej 3-4 zabiegi wykonywane z kilkutygodniowymi odstępami czasu. Epilacja laserowa Vectus może być stosowana przy każdym fototypie skóry, o dowolnej porze roku.

Co wyklucza możliwość skorzystania z epilacji laserowej w technologii Vectus?

Do najważniejszych przeciwwskazań zaliczamy:

  • ciążę,
  • karmienie piersią,
  • mocną, świeżą opaleniznę,
  • cukrzycę,
  • skłonność do bliznowców,
  • epilepsję,
  • terapię retinoidami,
  • rozrusznik serca,
  • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Podsumowując, epilacja laserowa urządzeniem Vectus to niezwykle bezpieczny i efektywny zabieg, który daje zarówno kobietom, jak i mężczyznom niesamowity komfort na co dzień, pozwalając długotrwale cieszyć się gładkim ciałem, pozbawionym nieestetycznych włosów. Wszystkie osoby, które skorzystały z tej metody depilacji, żałują, iż nie podjęły tej decyzji znacznie wcześniej, męcząc się przez długie lata przy stosowaniu depilatora elektrycznego, wosku na ciepło lub zimno, czy golarki. 

Więcej przydatnych informacji na temat działania nowoczesnego lasera Vectus znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here