Jak narysować samolot

Dobra, przyznajmy szczerze, że w dzieciństwie mieliśmy mnóstwo ciekawych zabaw razem z naszymi przyjaciółmi. Nie zawsze ktoś postronny zrozumiałby naszą fascynację tym wszystkim, ale to nas najmniej wtedy obchodziło. Liczyła się dobra zabawa i rywalizacja. Tak., dzieci lubią rywalizować, brać udział w konkretnych zadaniach, jak rysowanie. W końcu czy istnieje dziecko, które nie lubi rysować? Wydaje mi się, że razem nie. W takim razie możemy nauczyć naszą pociechę, jak narysować samolot, by wiedziało to na przyszłość.

Jak narysować samolot?

Jak narysować samolotZacznijmy od przygotowania odpowiednich materiałów. Bez tego cała nasza praca pójdzie na marne i nie będzie sensu się w ogóle tym wszystkim zajmować. W takim razie bierzmy się do pracy. Na początek potrzebujemy kartkę papieru. Najlepiej białą, ale nie jest to wymóg konieczny. Powinniśmy zadbać jednak o to, by nie była czarna, ponieważ na niej trudno będzie coś narysować, a tym bardziej potem to kolorować. No chyba, że tym razem użyjemy farb, ale raczej nie o to nam teraz chodziło. W każdym razie powinniśmy o tym wszystkim pomyśleć i zastanowić się, jak można to wszystko ugryźć. A, właśnie przydadzą nam się jeszcze kredki, bez których to wszystko nie będzie miało najmniejszego sensu. W każdym razie powinniśmy się tym dobrze zająć. Na pewno nie będziemy mieli problemu.
Oglądając zdjęcia w internecie, zdajmy sobie sprawę, że wiemy dobrze, jak się za to wszystko zabrać. Potrzebny będzie kadłub, skrzydła i w sumie nasz samolot będzie gotowy. Nic więcej tutaj nie jest konieczne. Cała reszta to ozdoba, która możemy tutaj wykonać lub nie. W każdym razie na pewno przekonamy się, ze dzięki temu będziemy mieć znów ogrom radości. Ale tym razem z naszym dzieckiem.

Zabawa z dzieckiem

W każdym razie to zaledwie jedna z zabaw, za jakie możemy się wziąć. Jest ich zdecydowanie więcej, o czym na pewno się nieraz już przekonamy. W takim razie powinniśmy się nad tym wszystkim zastanowić i przemyśleć, co konkretnie chcielibyśmy jeszcze zrobić. Możemy pobawić się w berka, chowanego, a także w wiele innych zabaw, które będą naprawdę przyjemne dla obu stron. Nie ma zatem, co zwlekać. Już dzisiaj powinniśmy wziąć naszą pociechę na spacer i razem z nim spędzić na zabawie nawet cały wspaniały dzień.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here