Maszyny do lodów – idealna opcja na duże przyjęcia

0
1571

Wesela, chrzciny, komunie czy sylwester, to przyjęcia, które organizuje się z rozmachem, i na których jednym z najważniejszych elementów jest dobre jedzenie w ilości niestandardowo dużej. Maszyny do lodów na weselach mogą być bardzo dobrym pomysłem na niewyszukany deser!

Maszyny na wynajem

Można pokusić się o inwestycję w maszynę do lodów, którą udostępniać się będzie podczas przyjęć weselnych. W taką maszynę może zainwestować firma cateringowa oferująca zaopatrzenie gastronomiczne takich przyjęć. Mogą one być też elementem domu weselnego, który posiada własne zaplecze restauracyjne i obsługuje takie imprezy.

Wynajem maszyny do produkcji lodów może się okazać bardzo korzystnym biznesowo planem. Koszt takiej maszyny to 10 tysięcy złotych, do tego należy doliczyć koszty mieszanek lodowych i eksploatacji, czyli prądu oraz ewentualnego serwisu. Jednak regularna eksploatacja takiej maszyny może w krótkim czasie zwrócić inwestycję!

Różne opcje używania maszyny

Maszyny do lodów na weselach mogą stać dostępne dla każdego z gości, który zapragnie samodzielnie ukręcić sobie loda włoskiego. Mogą być także ciekawym urozmaiceniem wszelkiego rodzaju festynów dla dzieci.

Również chcąc zaserwować swoim gościom weselnym porcję lodów na deser, można się pokusić o wynajem maszyny do lodów włoskich. Pracownicy obsługujący wesele mogą samodzielnie obsługiwać maszynę, co pozwala zaoferować gościom świeży zimny deser bez konieczności używania jakichkolwiek naczyń!

Właściwości maszyny do produkcji lodów

Lody włoskie maszyna tworzy poprzez chłodzenie specjalnej mieszanki i dozowanie jej do podstawionych wafelków. Maszyny wysokiej klasy maja bardzo wygodny pulpit sterowniczy i wiele funkcji, które ułatwiają używanie urządzenia.

Przedsiębiorca kupujący maszynę do kręcenia lodów dla swojego biznesu, może zatrudnić nawet niewykwalifikowanego pracownika do obsługi maszyny i wydawania lodów. Sterowanie nim za pomocą nowoczesnych pulpitów jest niezwykle wygodne i nieskomplikowane. Maszyna ta ustawiona w atrakcyjnym miejscu może stać się prawdziwą kurą znoszącą złote jajka, pozwalającą nie tylko szybko zwrócić się inwestycji, ale również zarobić na siebie i swojego właściciela. Warto się nad taką formą inwestycji zastanowić.

Maszyny do lodów dostępne są w ofercie Gastrosilesia.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here