samochód do ślubu

Dla wielu przyszłych młodych par jest bardzo ważne, jakie auto zostanie przez nich wybrane na ten najbardziej wyjątkowy dzień w ich życiu. Wiele par zastanawia się czy będzie to coś w stylu retro, nowoczesnym, czy może sportowym? Ważne jest to, aby samochód pasował do stylu w jakim przygotowana jest cała impreza. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/samochod-do-slubu/

Styl do stylu

Tak jak wyżej napisane najlepiej jeśli samochód będzie dopasowany pod styl całej uroczystości weselnej. Pojazd powinien współgrać z dekoracjami weselnymi, a nawet z zaproszeniami. Perfekcyjne wesele jest tak zorganizowane, że nie ma w nim na przypadki. 

Dekoracje

Florystka, która zajmuje się przygotowaniem dekoracji ślubnych i bukietu panny młodej, z reguły pyta także, czy kwiaty na ślub mają być takie same jak ozdoba, która znajdzie się na masce auta, odwożącego parę młodą. Wówczas najlepiej zdecydować się na jeden dominujący gatunek kwiatów albo wybrać kolor, który pojawia się w tych kompozycjach najczęściej.

Ceny

Jest to chyba aspekt, który najbardziej interesuje przyszłe pary młode. Nikt nie powiedział, że do ślubu koniecznie trzeba wybrać wynajęte auto. Przyszli małżonkowie decydują się czasami na własne auto i to właśnie nim jadą do ślubu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych par, które wolą zaoszczędzić. Wszystko co pozostanie zrobić to przystroić odpowiednio samochód. Jednak jest to taki dzień, kiedy trzeba zaszaleć! Dlatego zdecydowana większość decyduje się na to, aby tego dnia przejechać się czymś naprawdę wyjątkowym. 

Ile trzeba zapłacić za te małe cuda?

  • Dorożka – ok. 1500 złotych za przejazd
  • Kareta – od 1400 do 3200 złotych. Wszystko zależy od tego, ile koni będzie w zaprzęgu i jakiej klasy będzie kareta
  • Auto Syrenka Warszawa – około 400 złotych za dzień
  • Limuzyna Hummer H2 Limo – od 2000 złotych za dwie godziny
  • Rolls Royce Silver Cloud, Austin Princess lub Bentley S2 – około 1100 zł za pięć godzin
  • Porsche Panamera 4S, Mercedes CLA, Maserati Quattroporte lub BMW 520d – od 200 złotych za godzinę
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here