Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

Czy stojąc w sklepowej kolejce, bądź siedząc na ławce w parku zastanawiałyśmy się, czy przechodzący właśnie obok nas mężczyzna, który uśmiecha się do nas, patrzy w cały czas w naszą stronę chciałby nas poznać? Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą? Czy właśnie w taki sposób?

Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

Jak mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?To oczywiście znak, że ten uśmiechający się do nas i patrzący w naszą stronę mężczyzna jest nami zainteresowany, tak więc jeżeli nam się również podoba, nie pozostaje nam nic innego, jak odwzajemnić uśmiech, ale okazywanie sympatii i zainteresowania to nie tylko miłe gesty, to również próba rozmowy ze strony faceta, który chciałby nas poznać. A jak zobaczyć, że to nie zwykła rozmowa? Przede wszystkim mężczyzna, który zaczyna z nami rozmawiać, próbuje się dowiedzieć, czy jesteśmy same, czy może już kogoś mamy. Robi to delikatnie, w taki sposób aby nie urazić. Pyta się na przykład, czy przyszłyśmy tu same, czy często tu przychodzimy, co ogólnie robimy w życiu – czym się zajmujemy, co lubimy robić w wolnym czasie, jakie są nasze zainteresowania i pasje. To są bardzo ogólne pytania, ale prowadzą do jednego zasadniczego: „Czy jesteś sama?”

Nie powinnyśmy go dłużej trzymać w niepewności i odpowiedzieć mu na pytanie, które najbardziej go ciekawi

Być może zdarzy się tez taka sytuacja, że facet, któremu wpadłyśmy w oko podejdzie i poprosi nas na kawę. Ot tak, po prostu. Jeśli jest fajny, a my mamy chwilę wolnego czasu – to czemu nie? Przecież nic nie tracimy, a możemy zyskać bardzo fajną znajomość, która z czasem może się przerodzić w coś więcej. Jeżeli natomiast w pracy mamy kontakt z kolegami, możemy nawet nie zauważyć, jak któryś z nich przynosi nam kawę, pyta czy chciałybyśmy pójść z nim na lunch, albo chce pomóc przy dokumentach. To wszystko nie dzieje się bez przyczyny, po prostu jest zainteresowany.

Powyższe przykłady, to tylko mała cząstka, bo tych jest znacznie więcej. Najważniejsze, to nie odtrącać na starcie mężczyzny, któremu wpadłyśmy w oko, bo przecież spacer, czy wspólna kawa to nic złego.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here